Apple 2017’de 3 modelle geliyor

Apple 2017’de 3 modelle geliyor

Apple 2017’de 3 modelle geliyor.. Çin’de ortaya çıkan bilgilere göre Apple, 2017 yılına 3 iPhone modeli ile geliyor.

Apple’ın son olarak iPhone 7 ailesini tanıtmasının hemen ardından Çin kaynaklı raporlara göre 2017’de beklenildiği gibi Apple, iPhone 7S ve iPhone 7S Plus modelleri ile gelecek. Beklentilere göre çerçevesiz OLED ekran gibi detaylara sahip olacak olan bu iPhone 7S’in ortaya çıkan detaylarını aşağıda görebilirsiniz.

Beklenildiği gibi normal boyutlardaki iPhone 7S ve büyük ekranlı modeli olan iPhone 7S Plus ile piyasaya çıkacak olan Apple’ın aynı zamanda da model adı bilinmeyen ama kod adının Ferrari olduğu bir 3. model daha yolda olduğu ortaya çıkmış durumda. Daha önce iPhone 5C ve iPhone SE ile iki özel model çıkartan Apple, yine bu tarzda küçük ekranı ve daha uygun fiyatlı bir telefon mu çıkaracak, yoksa daha farklı ve sağlam bir telefon mu olacak henüz belli değil.

Apple 2017′ 3 modelle geliyor

Fakat kod adının Ferrari olan bir Apple ürününün çağrışımına bakarsak sağlam bir ürün olacağında hem fikir olabiliriz sanırım. Fakat, bu Ferrari kod adına sahip olan cihaz Apple’ın ilk defa üreteceği iPhone 7S’in “çift simkart” versiyonu da olabilir. Bunu da zaman içinde göreceğiz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?