Burcu Kıratlı kimdir?

Burcu Kıratlı kimdir?

Burcu Kıratlı kimdir? Burcu Kıratlı, magazin basınının duayenlerinden biri olan Kenan Erçetingöz’ün Üvey kızı olarak bilinmektedir.

Burcu Kıratlı, 23 Temmuz 1989 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Babası Tuncay Kıratlı, Annesi Gül Erçetingöz’dür. Annesi ve babası o çok küçükken ayrılmışlardır. Annesi daha sonra Kenan Erçetingöz ile evlenmiştir. 6 yaşından itibaren 19 yaşına kadar Kenan Erçetingöz’ün himayesinde büyüdü. İlkokulu Ata Kolejinde, ortaokulu BJK Kolejinde, liseyi ise Bebek Yeni Yıldız Kolejinde okumuştur. Üniversiteyi de Yeditepe Üniversitesi İletişim Fakültesi Görsel İletişim Tasarım bölümünde okumuştur. Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk eğitimi de almıştır.

burcu-kiratli-kimdir

Burcu Kıratlı, 2013 yılının Ocak ayında Ahmet Kural ile nişanlanmıştır. 2013 yılının Mart ayında ayrıldılar. 2010 – 2011 yılları arasında oynadığı ilk dizi film olan “Elde Var Hayat” dizisinde Emre Altuğ, Rojda Demirer, Ahmet Kural, Yeşim Ceren Bozoğlu, Kerem Kupacı, Zamire Zeynep Kasapoğlu, Erdem Akakçe, Yeşim Ceren Bozoğlu, Merve Çağıran, Hande Subaşı ile birlikte rol almıştır.

burcu-kiratli-kimdir1

2013 yılında ise Biray Dalkıran’ın senaristliğini ve yönetmenliğini üstlenmiş olduğu “Peri Masalı” sinema filminde Emre Kızılırmak ile başrol de oynamıştır. Bu filmde Peri karakterini canlandırırken rolü gereği saçlarını kazıtması gerekmekteydi.

burcu-kiratli-kimdir

2013 yılında ise Özcan Deniz’in yazıp yönetmiş olduğu “Su ve Ateş” filminde Helin karakterini canlandırırken, Özcan Deniz, Yasemin Allen, Kaan Çakır, Pelin Akil, Yusuf Akgün, Sera Tokdemir ile birlikte oynadı.

Şimdi ise Emrah Erdoğan ile birlikte Aşk ve Mavi dizinin başrol oyunculuğunu paylaşmaktadır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?