Burcunuza göre çikolata önerileri

Burcunuza göre çikolata önerileri

Burcunuza göre çikolata önerileri.. Her burcun çikolata zevki çok farklıdır. Siz de sizinkini öğrenmek ister misiniz? İşte burçlara göre çikolata önerileri…

Koç

Her konuda en iyi olmayı seven Koç burcu çikolata konusunda da çok seçicidir. Belirli bir tercihi yoktur, fakat yiyeceği çikolata son derece iyi kalite ve güzel paketlenmiş olmalıdır. Egzotik tatlılar ile arası iyi olduğundan farklı lezzetleri denemeye açıktır!

Boğa

Dünyanın tüm zevklerini yavaş yavaş, tadını çıkara çıkara yaşamayı seven Boğa burcu, hayata tat katan ufak ayrıntıları sevmektedir. Krokanlı çikolata favorisi olarak bilinir.

İkizler

İkizlerin çikolata seçimi hayatındaki diğer seçimler gibi değişkenlik göstermektedir. Bir gün sütlü çikolatadan hoşlanan İkizler burcu, ertesi gün tam bir bitter aşığı haline dönüşebilir.

Yengeç

Her konuda ince eleyip sık dokuyan Yengeç burcu çikolata konusunda da aynı hassasiyeti göstermektedir. Yaptıklarından zevk almak onlar için çok önemlidir. Bu yüzden keyif alabilecekleri her türlü lezzetli çikolatayı tercih ederler.

Aslan

Gösterişi seven Aslan burcu, çikolata tercihinde lezzetten çok sunumuna önem vermektedir. Seçimi, en kaliteli ve şık pakete sahip çikolatadır.

Başak

Düzenli bir hayata sahip olmak için çabalayan Başak burcu sevdikleri çikolataya bağlılık gösterirler ve genelde tek tip çikolataları tercih ederler. İlk seçenekleri ise bitter çikolatalarıdır.

Terazi

Hayatını dengede tutmak konusunda büyük bir çaba gösteren Terazi burcu çikolata seçimi damakta yumuşak bir tat bırakan sütlü çikolatalardan yanadır. Keskin değil yumuşak tercihleri olan Terazi burcu çikolatasının ambalajı dikkat çekici olması gerekmektedir.

Akrep

Pahalı zevklere ve gösterişe meraklı Akrep burcu bu özelliklerine uygun olarak kaliteli çikolataları sever. Akrep burcunun keskin zekası ve hafızası, keskin tatlardan hoşlanır.

Yay

Keyfine düşkün olan Yay burcu, her seçiminde olduğu gibi çikolata seçiminde de önce ambalajından başlar. Nostaljik paketlerdeki her çikolata hoşuna gidecektir.

Oğlak

Oğlak burcu, sert görüntüsünün altında aslında yumuşak bir karakter barındırır. Bu neden ile dışı sert içi dolgulu çikolataları tercih ederler. Kaliteye olan düşkünlükleri çikolata tercihlerine de yansır.

Kova

Kararsızlığı ve fazla hareketli yapısı ile dikkat çeken Kova burcunun bir diğer özelliği ise güzelliğe olan merakıdır. Kova burcu güzel olan her şeyi sevmektedir. Aynı zamanda güven duymak da onun için önemlidir. Bu neden ile kaliteli, markası ve lezzeti tescilli çikolataları tercih ederler.

Balık

Duygusal açıdan sık sık değişiklik gösteren Balık burcu için çikolata vazgeçilmez bir sakinleştiricidir. Bu neden ile çeşit konusunda herhangi bir kısıtlamaları bulunmamaktadır. Çikolatanın her türlüsünü severler ve mutlu olmak için hiç düşünmeden ağızlarına bir parça atarlar.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?