Danla Bilic kimdir?

Danla Bilic kimdir?

Danla Bilic kimdir? Danla Bilic, 5 Ekim 1994 tarihinde Kütahya’da hayata gözlerini açmıştır. Lisans eğitimine Beykent Üniversitesi Psikoloji Bölümünde 2. sınıfta devam etmektedir. Gerçek ismi ise Neslihan Damla Akdemir’dir.

Terazi burcu olan Danla Bilic, Kendisini 3 kelime ile ifade etmektedir; “Saf, düşünceli ve sinsi”… Kendi cinslerini bile Ti’ye aldığı video isimleri ile de adından fazlası ile söz ettirmektedir. Bu kadar çok popüler olmasının bir başka nedeni ise Ece Seçkin‘e çok fazla benzemesidir.

Danla Bilic kimdir?

Dünyaca ünlü video platformu olan YouTube’da paylaşmış olduğu makyaj videoları ile bir çok kitlenin sevgisini fazlası ile toplamış görünüyor. Samimi ve doğal kişiliği sayesinde kısa bir zaman içerisinde 1 milyon takipçiye sahip olmuştur.

Paylaşmış olduğu videolara vermiş olduğu isimler ile de dikkatleri üzerine toplayan Danla Bilic, kendi makyaj markasını oluşturarak internet üzerinden satışlara da başlamış durumda.

Danla Bilic şimdiler de ise Makyaj Avcıları adlı yarışma programında sosyal medya fenomenleri Kedi Mari ve Berk Yılmaz ile beraber jüri üyeliği yapmaya hazırlanmaktadır.

Danla Bilic youtube adresi: youtube.com/channel/UCJXKKGzjjqnHAEkJsdC7ZKw

Danla Bilic instagram hesabı: instagram.com/danlabilic

Danla Bilic twitter hesabı: twitter.com/danlabilic

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?