Erkekler Nasıl Kadınlardan Hoşlanır?

Erkekler Nasıl Kadınlardan Hoşlanır?

Erkekler Nasıl Kadınlardan Hoşlanır? Erkeklerin ne tarz kadınları daha ilgi çekici bulduklarını kesin olarak saptamak oldukça zor bir durumdur. Yani milyonlarca kadın arasından neden sizi seçtiğini tam olarak asla bilmenize imkan yoktur. Erkeklerin esmer kadınlardan hoşlandığı inanışı ağır basmış olsa da bir çok erkek kızıl, kumral ve sarışın bayanlardan da hoşlanmaktadır. Erkekler minyon tipli kızlara dayanamaz uzun boylulara ise ayrı bir gözle bakmaktadırlar. Dünyada ne kadar yuvarlak hatlara sahip dolgun kalçalı hatun var ise bir o kadar da manken vücuduna sahip hatunlar bulunmaktadır. Erkekler Nasıl Kadınlardan Hoşlanır? Diye merak ediyorsanız eğer unutmamanız gereken en önemli noktalardan biriside bir erkeği etkilemek için illa ki bir güzellik tanrıçasına benzemenize gerek yoktur. Mutlaka sizi diğerlerinden güzel, seksi ve farklı kılan bir özelliğiniz vardır ve sizin yapmanız gereken bu özelliğinizi ön plana çıkarmaktır.

Erkekler Nasıl Kadınlardan Hoşlanır?

  • Bol bol tatlı kahkaha atın

Mizah anlayışı yüksek, kahkaha atmasını ve espri yapmasını seven kadınlar erkekler için çok çekici bulunmaktadır. Unutmayın ki kahkaha bulaşıcıdır ve erkekler kalabalık ortamlarda çekinmeden çılgın kahkahalar atan neşeli bir bayanın, baş başa geçirilecek zamanlarda da eğlenceli bir yapısını olacağını ve yatak odasına da espriyi taşımaktan kaçınmayacağını düşünmektedir. Ancak bu kahkahayı abartmamak şartı ile..

  • İçinizdeki Star Işığını Gün Yüzüne Çıkarın

Erkekler bir kadının en sevdiği şeyi yaptığına takındığı tavırları izlemekten dünyaca ünlü bir yıldızı canlı canlı ve ilk sırada izledikleri kadar zevk alabilirler. Eğer sizin göz alıcı dans performansından haberi yok ise onu mutlaka bir gece kulübüne davet etmelisiniz.

  • Özgüveniniz Tam Olsun

Erkekler yeryüzündeki tüm kadınların play boy hatunları ile aynı özelliklere sahip olamayacaklarını bilir ve genel olarak kendi ile barışık ve öz güveni yüksek olan bayanlara daha rahatlıkla yaklaşırlar. Erkekler Nasıl Kadınlardan Hoşlanır diye merak ediyorsanız eğer siz kusurlarınızın farkında olsanız da onlar ile barışmaya ve dışarıya yansıtmamaya dikkat ediniz. Unutmayın ki kendinizi seksi bulmanız sizi daha da seksi yapmaktadır. Ruhu ve bedeni ile barışık ve öz güveni sonsuz bir kadın erkeğinin gözünde kusursuz bir güzelliğe sahip tanrıçadan farksızdır.

  • Gerektiğinde Sert Bir Duruş Sergilemekten Kaçınmayın

Genel olarak erkekler hayvanlara karşı hassas olan ve çocuklara zaaf duyan yumuşak mizaçlı kadınları tercih etmektedirler. Fakat aynı kadın yeri geldiğinde sert durmayı ve hatta kaba kuvvet kullanmayı becerebiliyorsa eğer erkeklerin gözünde seksapaliteleri bir anda tavan yapmaktadır. Ayrıca güçlü bir kadın aynı zamanda sağlıklı ve zinde olduğunu işaret eder ve sonuç olarak ta erkekler hayat dolu ve sağlıklı kadınları her zaman daha çekici bulmaktadırlar.

  • Gizeminizi Koruyun

Esrarengiz kadınlar her zaman erkeklerin çok daha fazla ilgisini çekmektedirler. Çiftler birbirlerini çok daha net tanımaya başladıkça cinselliğin büyüsü azalmaya başlamaktadır. Bu neden ile hijyenik pedlerinizi ulu orta bırakmaktan ve seksi çamaşırlar yerine pamuklu çamaşırları tercih etmekten uzak durunuz. Erkekler ne yapacağını tam olarak kestiremedikleri kadınlara karşı duydukları merakı hep taze tutmaktadırlar.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?