Evde basen ve kalça nasıl eritilir?

Evde basen ve kalça nasıl eritilir?

Evde basen ve kalça nasıl eritilir?  Evde basen ve kalça nasıl eritilir? Hareketleri nelerdir? 

Kadınların hemen hemen hepsi kalça ve basenlerinden çok sorun yaşamaktadırlar. Bayanların fiziki sorunlarının en başında basen ve kalça büyüklüğü gelmektedir. Bunları küçültmek için çeşitli yöntemler vardır ancak en sağlıklısı ve en önemlisi egzersiz yapmaktan geçmektedir.

Bazı insanlar evde basen eritme egzersizleri ile bir yere varamayacağını düşünür fakat bu çok yanlış bir davranıştır. Hayal ettiğiniz ölçülere aşağıdaki hareketleri düzenli olarak uygulayarak ulaşabilirsiniz. Aşağıda görmüş olduğunuz egzersiz hareketlerini her gün ve düzenli olarak yapmanızda yarar var. Örnek olarak bu hareketleri her gün 15 defa tekrar ederek yapmanız gerekiyor basen ve kalçalarınızın erimesi için.

Hareketleri gün içinde istediğiniz zaman ve saatte uygulayabilirsiniz. Hareketleri yaparken çok aç veya çok tok olmamaya dikkat ve özen gösteriniz. Hareketler ile birlikte günde en az 2 litre de su içmeniz size yağ yakımında ekstra katkı sağlayacaktır. Beslenme olarak da beyaz pirinç yerine bulgur, beyaz ekmek yerine tam tahıl ekmeği tercih etmek, akşam 7 den sonra ağır yemek yememek gibi ufak değişiklikler ile toparlanmanızı hızlandırabilirsiniz.

İlk haftalar 2 günde 1 yaparak başlayabilirsiniz, alıştıktan sonra her gün yapabilirsiniz. Ancak en önemli unsur düzenli olarak bırakmadan yapmanız. Çok zor değil televizyon izleyerek bile bu hareketleri yapabilirsiniz en fazla 15 – 20 dakikanızı almaktadır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?