Gamze Mehmetçiğin Yanında

Gamze Mehmetçiğin Yanında

İki gün önce Cerablus yakınlarına Türk askerlere destek için giden sanatçı Gamze Özçelik, çektiği fotoğrafı İnstagram hesabından paylaşarak şehit askerler için üzüntüsünü dile getirmiş oldu.

Gamze Özçelik instagram hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadelere de yer verdi; “İki gün önce Cerablus Karkamış sınırındaki Fırat kalkanı dahilinde olan operasyonunun yürütüldüğü harekat merkezine çok yakın bir bölgede tanıştık resimdeki rütbeli askerlerimiz ile..

gamze-ozcelik-mehmetcik
gamze-ozcelik-mehmetcik
 Askerlerimizin cesaretlerine hayran kaldım

Efendilikleri başta olmak üzere vatan ve insan sevdalarına, cesaretlerine hayran kaldık ben ve arkadaşlarım. Bugün ise bir kez daha Hakkari, Mardin ve Van’dan gelen şehit haberlerini duyunca inanılmaz bir üzüntü yaşamış oldum.

Büyük bir acı saplandı kalbime

Hele hele birileri masa başında oyunlar hazırlar, birileri günlerini boş ve şımarıkca geçirirken, sınırdaki görevdeki helal süt emmiş evlatların sırf orada umut olmak, rıza kazanmak için hayatını kaybetmesi, anaların babaların yüreğine ateş düşmesi büyük bir keder ve acı sapladı kalbime…

Rabbim şehitliklerini kabul etsin

Rabbim tüm hakk uğruna, vatan ve millet uğruna kaybettiklerimizin şehitliğini kabul etsin yüce Rabbim. Ailelerine Rabbim sabır versin, mekanlarını peygamber efendimiz (s.a.v) komşu eylesin inşallah. Açıklamalarında bulundu.

Gerçek anlamda bu güzel davranışı ile tüm gönülleri kazanan Gamze Özçelik, oturduğu yerden ahkam kesen kesimlere de çok büyük ders vermiş oldu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?