Gizem Hatipoğlu kimdir?

Gizem Hatipoğlu kimdir?

Gizem Hatipoğlu kimdir? Gizem Hatipoğlu kimdir kaç yaşında? Survivor Hakan olarak bilinen Hakan Hatipoğlu’nun eşi olan Gizem Hatipoğlu’nun tanınması Acun Ilıcalı sayesinde olmuştur. Gizem Hatipoğlu televizyon dünyasının tanınmış simalarından birisi haline gelmiş durumda.

Gizem Hatipoğlu kimdir?

Gizem Hatipoğlu, 1988 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Eğitimini Bilgi Üniversitesi Reklamcılık Bölümü’nde okuyup bitirmiştir. Var Mısın Yok Musun yarışması ile tanınan Gizem Hatipoğlu; daha sonra ise Merve Oflaz’ın birinci olduğu Survivor yarışmasına katılmıştır.

Gizem Hatipoğlu 2011 yılında Star Tv’de yayınlanmış olan Star Life adlı magazin programını ve 2016 yılında Kanal D ekranlarında yayınlanan Ev Gezmesi programlarının sunuculuğunu yapmıştır.

Tamamen tesadüfü şekilde ünlü olmayı başaran güzel sunucu hikayesini şu sözler ile anlattı; “Bilgi Üniversitesi’nde reklamcılık okudum. Çocukluktan beri hep televizyonda olma hayalim vardı. Yine de bir yarışma ile tanınacağımı asla düşünmezdim. Zaten her şey tesadüf ile başladı.

Bir gün arkadaşım ile trafikte giderken tesadüfen Acun Ilıcalı ile karşılaştık. Araçlarımız yan yana durdu. Aslında içine kapanık biriydim ama o an kendimden beklemeyeceğim bir şekilde arabanın camını açıp: “Ben yarışmanıza başvurdum. Geri dönmediniz” dedim. Her şey böyle başladı.”

Gizem Hatipoğlu aynı yarışmada tanışmış olduğu Hakan Hatipoğlu ile evlendi.

Gizem Hatipoğlu instagram hesabı: www.instagram.com/hatipoglugizem

Sosyal Medyada Paylaşın:
Önceki Yazı

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?