GTA 6 ne zaman çıkıyor?

GTA 6 ne zaman çıkıyor?

GTA 6 ne zaman çıkıyor? İnternette GTA 6 hakkında dedikodular bitmek bilmiyor. 2020’de çıkacağı söylenen oyunun bu kadar gecikmesine sebep olarak da Rockstar’ın, Red Dead Redemption 2‘ye odaklanması gösterilmektedir.

Rockstar Games’in efsane oyunu olan GTA 5 için yeni modlar ve yamalar çıkmaya devam etmektedir. Fakat hayranlar memnun değiller, çünkü uzunca bir süredir GTA 6′yı beklemekteler. Aslına bakarsanız eğer uzunca bir süredir beklemeye alışıklar; ancak 2016’yı da geride bırakmak üzere olduğumuz şu günlerde yeni versiyonun gelmesinin 2020’yi bulacağı yönünde dedikodular dolaşmaya başlamış durumda.

Oyun dünyasında hayal kırıklığı yaratan bu söylentiler, Rockstar’ın Red Dead Redemption serisine odaklanmış olduğunu da içermektedir. Şu an firmada iki ayrı takım halinde çalışmalar sürüyor. Bir grup GTA 5‘in online modunun neredeyse oyun kadar büyük olan DLC’lerini geliştirirken, diğer grup ise Red Dead Redemtion 2’nin bug’ları ile uğraşıyor. Her iki oyuna da eşit derecede enerji harcanmaktadır.

GTA 6 ne zaman çıkıyor?

Red Dead Redemtion 22017’de online modu ile gelecektir. GTA 5 Online‘ın North Yankton ve Liberty City eklentileri, Eylül 2017’de gelecek gibi görünmekte. Yeni iki DLC olan San Fierro ve Las Ventures, Ekim 2018’de çıkacaktır.

GTA 6’nın Vice City haritasının yeniden düzenleneceği hayranların arasında uzlaştığı bir söylenti olarak biliniyor. Dedikodu bununla da kalmamakta, oyunun 4K çözünürlükte olacağı ve VR gözlükler ile sanal gerçeklik teknolojisini destekleyeceği söylenmektedir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?