Hande Erçel Nasıl Zayıfladı?

Hande Erçel Nasıl Zayıfladı?

Hande Erçel Nasıl Zayıfladı? Yaz başında almış olduğu kiloları ile eleştirilen Hande Erçel nasıl zayıfladı? Çok aşırı derecede tatlı gıdaları seven güzel oyuncu 3 aydır sıkı bir diyet programı uygulamaktadır.

Hande Erçel Nasıl Zayıfladı?

Ayrıca bu tatlı krizlerini ekşi elma ve tarçın sayesinde daha çabuk bir şekilde verdiğini ifade etti. Peki Hande Erçel nasıl kilo verdi?

Hande Erçel’in son hali

 

Hande Erçel’in eski hali

Ekşi elmanın faydaları

Ekşi elma zayıflatır mı? Yüksek lif içeriği sayesinde metabolizmanın daha hızlı çalışmasını sağlamaktadır. Hele ki aç karnına her sabah bir tane ekşi elma yediğiniz zaman bunun daha çok faydasını görürsünüz. Bağırsak çalışmasını arttırmaya yardımcı olmaktadır.

İçermiş olduğu bol zengin mineraller sayesinden daha sağlıklı ve bağışıklık sisteminiz güçlü olur.

Yeşil elma kilosuna dikkat edenler için vazgeçilmez bir besin kaynağıdır. Özellikle de diyet yapan kişiler ve düzenli spor salonuna giden kişiler her gün beslenmelerinde mutlaka bir elma bulundururlar. Bununla beraber kan damarlarındaki yağları toplar ve kalbe doğru kan akışının korunmasında yardımcı olarak felç geçirme riskini azaltmaktadır.

Yeşil elma sağlıklı ve güçlü kemikler sağlamaktadır. Ayrıca Yeşil elma kişiye fazlası ile enerji vermektedir. Herhangi bir spor yapan yada telaşlı bir hayat sürdürmesi gereken kişiler için özellikle karbonhidrat içermektedir.

Yeşil elma tüketimini en çok bayanlar yapmaktadır. Bunun en önemli nedenleri arasında zayıflatma etkisinin bulunması ayrıca cildi dahada güzelleştirmesinin payı büyüktür.

Tarçının faydaları

Tarçın zayıflatır mı? İçermiş olduğu zengin mineraller bakımından çok zengin olan tarçının tek başına zayıflatma özelliği mevcut değildir. Fakat kan şekerindeki hücreler tarafından işlenmesini sağlayan insülin hormonunda denge sağlayarak diyetinize yardımcı olan gıda takviyesi olarak lanse edilebilir.

Tek başına tarçının bir etkisi yoktur. Öncelikle düzenli bir beslenme programı hazırlamanız gerekiyor. Daha sonra tarçını da bu hazırlamış olduğunuz diyet programına ilave ederek daha fayda sağlayabilirsiniz.

Çay ve kahveye şeker eklememek, daha sonradan şeker eklenmiş yiyecekleri yememek, beyaz ekmek yerine tam tahıllı, kepek yada çavdar ekmeği yemek atılması gereken diğer adımlardan birisidir.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?