Hande Soral kimdir?

Hande Soral kimdir?

Hande Soral kimdir? Hande Soral 2 Şubat 1987 tarihinde Bursa’nın İnegöl ilçesinde dünyaya gelmiştir. İnegöl Turgutalp Anadolu Lisesinde mezun olmuştur. Anne ve babası hala İnegöl’de yaşamaktadırlar.

Hande Soral 1.60 boyunda, 55 kilo esmer tenli bir oyuncudur. Bilgi Üniversitesi Psikoloji bölümünü kazanınca İstanbul’a taşınmıştır. Tam bir kova burcu kadınıdır ve burçlara çok önem vermektedir. İlişki kurduğu insanların burçlarına dikkat etmektedir.

Tiyatro eğitimi almıştır ve çocuk oyunlarında daha çok boy göstermiştir. Babası konservatuarın çocuk bölümüne her hafta götürmüştür. Fakat üniversite yıllarında tiyatrodan uzak kalmıştır.

Hande Soral Bir gün arkadaşı ile birlikte Komedi Dükkanı adlı komedi programını izlemeye gitmiştir. Sahneye bir oyuncu istendiğinde kendisi elini kaldırmış ve Tolga Çeviğ’e eşlik etmiştir. Yapımcı ve Tolga Çevik oyununu çok beğenmiş çıkışta yanlarına çağırmışlardır.

Bu şekilde oyunculuk serüveni başlamıştır. Daha sonra Küçük Kadınlar, Gecekondu, Bir Günah Gibi, Alev Alev, Fatih, Çalıkuşu, Yılanların Öcü, Birleşen Gönüller gibi film ve dizilerde rol almıştır. Oyunculuğu ve başarısı ile etraftan beğeni toplamıştır. Hande Soral evli değildir. İsmail Demirci ile ilişki yaşamaktadırlar ve bu ilişkiyi nişanlanarak taçlandırdılar.

Hande Soral kimdir?

Adı Soyadı:  Hande Soral
Doğum Tarihi:  2 Şubat 1987
Nereli: Bursa
Burcu: Kova
Kilosu: 55 kg
Boyu: 1.60 m
Göz Rengi:  Kahverengi
Saç Rengi: Siyah
Eğitim Durumu: Bilgi üniversitesi Psikoloji Bölümü
Sevgilisi:  İsmail Demirci
Evlimi:  Hayır
Eşi: Yok
instagram Hesabı: https://www.instagram.com/hndsrl
Twitter Hesabı: https://twitter.com/hndsrl
Facebook Hesabı: https://www.facebook.com/handesorall

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?