Hepsipay Nedir?

Hepsipay Nedir?

Hepsipay Nedir? Hepsiburada’nın online ödeme dünyasındaki girişimi olan ve kredi kartı veya banka kartı ile elektronik ortamda yapılan tüm tahsilat işlemleri için güvenli ve pratik elektronik para ve ödeme hizmetleri olarak bilinmektedir. Hepsipay, ilk yılında ise toplamda 1.000 aşkın üye iş yerine ulaşmış durumdadır. Hepsipay Nedir?

Hepsipay, iş yerlerinin farklı ihtiyaçlarını karşılamaya ve eTicaret iş modellerini desteklemeye yönelik geliştirdiği Sanal POS ödeme altyapısı ile online alışverişlerde Türkiye’nin en büyük 7 kart markası ile tek çekim ve taksit ile ödeme imkanı sunmaktadır.

Hepsipay Nedir?

Tek sözleşme ile tek bir komisyon üzerinden çalışma ve tek elden tüm tahsilatları kontrol imkanı vardır. E-Ticaret işletmeleri, tüm bu süreci bankalar ile ayrı ayrı yönetme zahmetinden kurtuluyor ve tahsilatlarını uygun komisyon oranı ile hızla yapabilme imkanına kavuşmaktadır.

Hepsipay sunduğu teknolojik altyapı ve çözümler ile işletmeleri, elektronik ortamda yapılan sahtecilik ve diğer güvenlik sorunlarına karşı üst düzey koruma hizmeti sunmaktadır. Öte yandan sektörde önemli bir farka imza atarak, işletmelere ertesi iş gününde ödemelerini alma avantajı yaratmaktadır.

İşletmeler Hepsipay’in yönetim platformu ile nakit akışlarını takip ederek iş süreçlerinin ilerleyişini gözlemleyebiliyor ve müşterilerini daha yakından tanıyabiliyor. “Kart Saklama” ve “Tek Tıkla Ödeme” hizmeti her alışveriş için kart bilgisi girme derdine son verirken, hem alışveriş sıklığını hem de müşteri memnuniyetini arttırmaktadır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?