Ivana Sert kimdir?

Ivana Sert kimdir?

Ivana Sert kimdir? Ivana Sert kırık Türkçesi ile söylediği “Bizimla deyılsın” ile bir çok insanın hayatına giren tüm televizyon, gazete ve internette merak edilen bir kadın olmuş durumda.

Ivana Sert kimdir hayatına bir göz atalım;

Ivana Sert, 1981 Belgrad Sırbistan doğumludur. Boyu 1,67  ve 55 kilodur. Eski manken, stilist ve moda tasarımcısıdır. Yurdal Sert ile evliydi, boşanma davası aldatan eş olan Yurdal Sert açmıştır.

Ivana-sert-kimdir

16 yaşına kadar bale ve piyano eğitimi almış olmasına rağmen mankenliğe merak sarmış ve bu mesleği yapmakta karar almış mankenliğe başlamıştır. Sırbistanda “Belgrad Güzeli” seçildikten hemen sonra, Miss Yugoslavya’ya katılır ve hemen ardından Türkiye’de düzenlenen Miss Globe’a davet edilmiştir. Türkiye’ye geldiğinde bir sürü talihsizlik yaşamıştır.

Ivana-sert-kimdir

Bütün valizleri Sırbistan’da kalmış, final günü de kafasını duvara çarpmış ayrıca üç dikiş atılmış, dikişleri alan doktorun da tacizine uğramıştır. Bütün bu olaylardan hemen sonra ve avrupa da Türkiye bakış açısı da eklenince “Aslında Türkiye’den o zamanlar çok korkuyordum çünkü dünya Türkiye’ye çok başka bir gözle bakıyor. Ama şimdi aşığım buraya; burası ilk ülkem, Sırbistan ikinci sırada..” açıklamasını yapmıştır. İş adamı Yurdal Sert ile evliliğinden 1 oğlu bulunmaktadır.

Ivana-sert-kimdir

Bugün Ne Giysem adlı yarışmanın ünlü jürilerinden birisi oalrak görev almıştır. Ayrıca Sex and the City adlı filmdeki başrol oyuncusunun mayosu Ivana Sert tarafından tasarlanmıştır. Nişantaşında açmış olduğu store ile de ünlü markaların ürünlerini satan Ivana Sert, yakınlarda aynı filmde kullanılmış olan yüzüğü de satışa sunacakmış, meraklısına duyurulur.

Ivana-sert-kimdir

Ayrıca 2 sezondur büyük ilgi görmüş olana “Bugün Ne Giysem?” programındaki birikimlerini bir kitapta topladı. Kitabın ismi “Bizimlesin” moda hakkında önemli ipuçları içerdiği kulaklara gelen en son haberler içindedir.

Sosyal Medyada Paylaşın:
Sonraki Yazı

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?