Kadınların sağlığını bozan 3 zararlı eşya

Kadınların sağlığını bozan 3 zararlı eşya

Kadınların sağlığını bozan 3 zararlı eşya.. Modaya uyum sağlamak, trendleri yakından takip etmek kadınlar için vazgeçilmezler arasında yer almaktadır. Zaman zaman moda sağlığın önüne geçse bile bazı parçalara dikkat ederek daha sağlıklı olmak mümkün olabilmektedir. Şık olmak için sağlığınızdan olmayınız! İşte dolabınızda bulundururken dikkat etmeniz gereken 3 önemli eşya…

kadinlarin-sagligini-bozan-esyalar

Çanta bir kadının en önemli aksesuarlarından birisidir. Kadınlar genellik ile omuz çantası yada çapraz askılı çanta kullanmayı tercih etmektedirler. Fakat tek omuza baskı yapan çantalar özelliklede ağır oldukları zaman ciddi sağlık sorunlarına neden olabilmektedirler.

kadinlarin-sagligini-bozan-esyalar

Dar kesim kıyafetler dönem dönem moda olsa da uzun süreli kullanımda sağlık sorunlarına yol açmaktadır. Skinny Jean modasını takip eden kadınlarda selülit, varis gibi problemler ortaya çıkabiliyor.

kadinlarin-sagligini-bozan-esyalar

Topuklu ayakkabı giymek kadınların vazgeçilmezler tutkuları arasında yer almaktadır. Fakat ayakkabı seçiminde yapılan hatalar uzun vadede sağlık sorunlarına yol açabilmektedir. Ayak yapısına uygun olmayan modeller, burun kısmı fazla sivri modeller hem ayak sağlığı hem de insanın duruşu için çok zararlıdır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?