Karşınızda Samsung Galaxy S8

Karşınızda Samsung Galaxy S8

Karşınızda Samsung Galaxy S8.. Samsung Galaxy S8 sonunda ortaya çıktı. Uzun süredir merak içersinde beklenen ve hakkında neredeyse her gün bir söylenti çıkan Samsung Galaxy S8’in çalışan modelinin görüntüsü ve render tasarımı ortaya çıkmış durumda.

Karşınızda Samsung Galaxy S8

Samsung Galaxy S8 modeli için sızdırılma konusunda sıkı önlemler alınmış olsa  bile, bu çalışma sonuçsuz kaldı diyebiliriz. Nedenine gelecek olursak eğer Galaxy S8 modeline ait çalışan telefonun görüntüsü sızdırılmış durumda. Bir süredir söylendiği gibi fiziksel home butonu yer almadığı telefonun alt ve üst kısımları son derece ince görünmektedir.

Sızdırılan canlı cihaza ek olarak ise, bu görseli destekleyen render görüntüleri de ortaya çıkmış durumda. Son derece ince ve yan profilden tamamen simetrik görünmüş olan Galaxy S8’de fiziksel home tuşu yerine Samsung logosu yerleştirilmiş.

Telefonun arka kısım detaylarına bakıldığında ise yine tek kameralı bir yapıyla karşılaşmaktayız. Kavisli ekran ve yüksek ekran gövde oranı ise telefonu oldukça şık göstermektedir. Bu nokta da asıl soru ise parmak izi okuyucusunun nerede olacağı konusunda ortaya çıkmış durumda.

Synaptics’in bir süre önce duyurmuş olduğu optik parmak izi tarama sistemi yada yeni biyometrik motoru ile parmak izi tarama sisteminin ekrana entegre edilmiş olabileceği tahmin edilmektedir. Şu ana kadar sızdırılan görüntüler arasında çalışan bir modele ve bununla tamamen örtüşen render görsellerine denk gelinmedi. Bu defa ise durum daha ciddi görünüyor. Bakalım Samsung cephesinden bu sızdırma olayı için nasıl tepki gelecek mi?

Samsun Galaxy S8 görseline aşağıdan ulaşabilirsiniz..

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?