Kerem Bürsin kimdir?

Kerem Bürsin kimdir?

Kerem Bürsin kimdir? Kerem Bürsin 4 Haziran 1987 yılında dünyaya gelmiştir. Amerikada’da oyunculuk eğitimi almıştır.

Lise yıllarında arkadaşları ile beraber bir Rock müzik grubu kurdu Teksas’ta bir çok konser vermiştir. 1,79 cm boyunda olan Kerem Bürsin’i keşfeden isim Oscar’lı  ünlü yapımcı Roger Corman olmuştur. Amerika’da yaşayan Kerem Bürsin, Boston Emerson Collage’den sonra üniversite eğitimini tamamlamıştır.

Kerem Bürsin kimdir? Hemen ardından Los Angeles’a taşınarak oyunculuk kariyerine başlamıştır. Carolyn Pickman ve Eric Morris’ten oyunculuk eğitimi alan Kerem Bürsin, kuzeninin düğünü için İstanbul’a geldiğinde Gaye Sökmen ile tanışmıştır ve Gaye Sökmen Ajans ile anlaşarak Türkiye’de de oyunculuk yapmaya başlamıştır.

Daha öncede her yaz tatilinde Türkiye’ye anneannesinin yanına gelmektedir. Kerem Bürsin’in rol aldığı filmler ise; 2013 The Living Dead, 2010 Sharktopus, 2008 Killian, 2007 The Architect, 2006 Razor Man, 2010 Kiss of Death.

2 Temmuz 2013 tarihinde başlayan “Güneşi Beklerken” adlı gençlik dizisinde Kerem Bürsin, başrolleri Emre Kınay, Hande Doğandemir ile paylaşmıştır. 2014 yılında yönetmeni Çağan Irmak olan “Unutursam Fısılda” isimli filmde Kerem Bürsin, Hümeyra, Mehmet Günsür, Farah Zeynep Abdullah ve Işıl Yücesoy ile birlikte oynamıştır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?