Melisa Aslı Pamuk kimdir?

Melisa Aslı Pamuk kimdir?

Melisa Aslı Pamuk kimdir? Melisa Aslı Pamuk, 14 Nisan 1991 yılında Haarlem Hollanda’da hayata gözlerini açmıştır. Türk kökenli profesyonel oyuncu ve modelin Türkiye ve dünya çapında tanınması ile 2011 yılında katılmış olduğu Türkiye Güzellik yarışması olmuştur.

Melisa Aslı Pamuk kimdir? 

Bu yarışmadan birincilik ile ayrılan Melisa Aslı Pamuk, Türkiye’yi 2011 yılının eylül ayında Brezilya’nın São Paulo şehrinde düzenlenecek olan Miss Universe (Kâinat Güzellik Yarışması) temsil etmiştir.

Çok iyi seviyede Türkçe, İngilizce, Flemenkçe (Hollandaca), Almanca ve orta seviyede Fransızca konuşabilen Melisa Aslı Pamuk, Hollanda’da Amsterdam Üniversitesinde Psikoloji eğitimine başlamış fakat Miss Turkey kariyeri için okulunu bırakmıştır.

1.76 boyunda ve 58 kg olan tescilli güzel 85-62-90 vücut ölçülerine sahip Melisa Aslı Pamuk, modelliğe daha 14  yaşında başlamıştır.

Melisa Aslı Pamuk, henüz 13 yaşında iken, 2004 yılında bir “Bos Bros. Film & TV Productions” ve “Interkerkelijke Omroep Nederland (IKON)” ortak yapımı olan, yönetmenliğini ise Tamara Miranda’nın yapmış olduğu ve Hollanda’da yayınlanan Dat zit wel snor adlı kısa filmde başrolde Hayal adlı karakteri canlandırmıştır.

Sadri Alışık Kültür Merkezi’nde “Temel Oyunculuk” dersleri alan güzel oyuncunun Türkiye’deki oyunculuk kariyeri ise ilk olarak bir gsm reklamında oynaması ile başlamıştır.

Daha sonra ise 3. sezonunda olan Yer Gök Aşk adlı diziye diğer başrollerin diziden ayrılması üzerine başrol olarak geçmiştir. Melisa Aslı Pamuk, aynı yıl Şafak Sezer’in yazıp ve yönetmiş olduğu G.D.O. KaraKedi adlı filmi ile ilk sinema filminde yer almıştır.

Melisa Aslı Pamuk instagram adresi: instagram.com/melisapamuk

Melisa Aslı Pamuk twitter adresi: twitter.com/realmelisapamuk

Sosyal Medyada Paylaşın:
Önceki Yazı
Sonraki Yazı

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?