Müge Anlı kimdir?

Müge Anlı kimdir?

 

Müge Anlı kimdir? Müge Anlı, 19 Aralık 1973 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Babası İhsan Anlı’dır.

Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesinden mezun olmuştur. Yüksek lisansını ise Kadir Has Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsünde hukuk üzerine yapmıştır.

 

2008’de gazeteci Burhan Akdağ’dan boşanmıştır. Bu evlilikten 1 kızı oldu. Televizyon hayatına ilk olarak magazin alanında başlayan, ve diğer bir magazinci olan Şenay Düdek ile Kanal D‘de yapmış olduğu Dobra Dobra adlı magazin üzerine sohbetlerin olduğu ve konukların ağırlandığı bir program yapmıştır.

 

Bir sezon beraber program yaptıktan sonra, aynı programa Şenay Düdek Cenk Eren ile FOX’ta, Müge Anlı ise Pakize Suda ile birlikte Kanal D‘de devam etmiştir. Dobra Dobradaki sunuculuk deneyimi ile magazinciliği bırakıp tam anlamı ile sunuculuğa geçmiştir; ATV’de yayınlanmış olan kendine ait Müge Anlı ile Tatlı Sert adlı tartışma programını sunmaya başlamıştır.

 

Programda, kaybettiği yakınlarını arayan kişiler ağırlanmakta olup, işleyeni belli olmayan yada işleyenin hala bulunamadığı cinayetler aydınlatılmaktadır. Müge Anlı ile Tatlı Sert’in dışında, 2010 televizyon sezonunda, daha önceden Sinan Çetin‘in yapmış olduğu Film Gibi adlı programla aynı formatta olan bir programı ATV‘de sunmuştur.

 

Müge Anlı ile Mektubunuz Var adlı programda ise, yaşadığı çeşitli olaylardan dolayı yakınları ile görüşemeyen, onları bulamayan kişiler konuk ediliyordu.

Sosyal Medyada Paylaşın:
Önceki Yazı
Sonraki Yazı

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?