Özel Harekat Adana mülakat tecrübesi

Özel Harekat Adana mülakat tecrübesi

Özel Harekat Adana mülakat tecrübesi.. Adana’da sabah 8’de pmyo’dan içeri girmeye başladık ilk girişte çadır vardı oraya aldı görevliler ve dosya düzenini sıralamasını yaptırıp evraklarımızı düzene sokturdular ve bilgisayar kaydı için bir başka yere geçiş yaptık orada komiserlerin ilgisi çok hoşuma gitti.

Bizlerin dosyaları sırayla teslim alıp sisteme giriş yaparak 20li gruplar halinde üst kata götürdüler ve orada üzerimizi çıkartmamızı istediler ön sağlık için. Altta eşofman veya şort kaldı. Sonrasında sırayla ön sağlık için kapıda bekledik. Girip çıkan arkadaşlar hep kasmayın kendinizi iyi karşılıyorlar diyerek bizlerin heyecanını en aza indirdiler. Sıra bana geldiğinde girdim öncelikle boy kiloya çıktım orada 2 defa boyum 1.67 altında çıkmasına rağmen. Komisyonda görevli bayan ismimi söyleyerek. E… Bir kez daha çık ve ölçtür biz yanlış ölçtük diyerek bana yardımcı oldular.

Arada sohbetleri beni çok rahat ettirdi. Boyum 167.1 olarak ölçülerek şimdi oldu dediler ve kollarımı uzatmamı istediler. Sağ kolumda 2 cmlik bir çivi yırtmıştı iz vardı. Sordu ve cevapladım. Eliyle dokundu tamam sıkıntı yok dedi. Arkamı dönüp bira yürü dediler ve geri karşılarına geldim orada da ilgileri iyiydi ve imzayı atıp. Seni spor salonuna alabiliriz başarılar dediler ve üzerimi giyinip salona geçtim.

Orada sıramı beklerken tahmini 40-50 arkadaş parkura girdi içlerine 1 kişi 44 saniyede yaptı. Diğerleri hep 55-57-60… Ve hatta abartmıyorum 71 saniye yapanı da gördüm. Sıra bana geldi hatasız bir şekilde parkuru tamamladım fakat 51 saniyede. Komisyon üyesi kaç saniyede yaptığını gördün mü diye sordu tebessüm etti. Evet efendim dedim ve tekrar tebessüm ederek başı ile selamladı ve çıktım.

Genel itibarıyla çok yapan olmadı. Fakat ilgi ve hoşgörü konusuna gelirsek gerçekten vatan sevdalısı halkın polisi diyebilirim. Bizleri sıcakkanlı karşıladılar. 51 saniyede yapmış olmam üzmüş olsa da beni bir umut diyerek sonucu bekliyorum. Kazanmak elbette sevindirir fakat kazanamazsam ve kazanamazsanız oradaki insanların sevgisini ve ilgisi asla unutmayın. Polisimizin daima yanında durun. Buradan mülakata gidecek arkadaşa başarılar diliyorum. Herşey gönlünüzce olsun. İnanın ve başarın.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?