Özel Harekat Afyon mülakat tecrübesi

Özel Harekat Afyon mülakat tecrübesi

Özel Harekat Afyon mülakat tecrübesi. Bugün Afyon da polis özel harekat mülakatına girdim. İlk aşamalar fazla zor değildi.  Ama her yerde imza atıyoruz dosya düzenliyorlar. 4 adet biometrik fotoğraf getirin arkasına adınızı soy adınızı tcnizi yazın. Ön sağlıkta kağıda ne yazdıysanız onu söyleyin kağıda ameliyat oldum yazdıysanız onu düzeltin. Çünkü detaylı bakım yok. Geçersiniz tabi vücudunuz da çok aşırı belli iz yoksa. Boy kilodan elenen oluyor.

Ona dikkat edin sonra komiser adın ne kendini tanıt diyor elini uzat kolunu uzat vs. arkanı dön. Yalandan bakıyorlar yani😁 Sonra geçenleri 20 şerli guruplar halinde spora götürüyorlar en zoru orası işte spora hiç çalışmayan parkura sıkıntıya girer.

Ben 53 saniye de yaptım geçmiş olsun ayağına sağlık dendi. Dosyam orada kaldı. 49 la yapan adamında dosyası onlarda kaldı. Çok zor oluyor spordan geçen. Ama gidin herkesin kısmeti olur yani.

İlk baştaki paralel bar kolay gözüksede en zoru. Ben kolumu kırıyordum neredeyse onu ciddiye alın. Gerisi barfiks hariç çok rahat. Allah herkesin yardımcısı olsun.. Polis özel harekat adayı Mustafa Yılmaz

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?