Özel Harekat Ankara mülakat tecrübesi

Özel Harekat Ankara mülakat tecrübesi

Özel Harekat Ankara mülakat tecrübesi.. Ankara Gölbaşı mülakat deneyimi..

İçeriye ilk girdiğimizde evrakları kontrol ettiriyorlar eksikleri olanları yanlış dolduranları düzeltmesinde yardımcı oluyorlar.

Daha sonra sıra ile evraklarınız ile birlikte bilgisayara kayıt yaptıktan sonra sağlık kontrolüne götürüyorlar orada önce boy kilo oranına bakıyorlar fazla yada eksik çıkarsa yardımcı oluyorlar süre tanıyorlar.

Daha sonra vücutta belden üstüne bakıyorlar faca görülür ameliyat izleri dövme yada büyük doğum lekeleri yoksa tabi bide omurilikte eğrilik yoksa sıkıntı çıkartmıyorlar göz kontrolünde renk körü olanların hiç şansı yok benim gözüm miyop 0.75 e 1.00 derece gözlük takılı gittim evraklarda da belirttim bozuk olduğunu hiç bir sıkıntı çıkmadı..

Sıra spor parkuruna gittim orada sizin ısınmanıza zaman veriyorlar ve parkuru tek tek anlatıyorlar hatta hızlı bir şekilde bir tur artırıyorlar.. Gerisi size kalmış bir şey inşallah. Hakkınızda hayırlısı olsun.. Ben parkurda 1 saniye ile kaybettim kısmet değilmiş.. sakın heyecan yapıp da parkuru bırakmayın.. Herkesin hakkında hayırlısı olur inşallah.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?