Özel Harekat Bursa mülakat tecrübesi

Özel Harekat Bursa mülakat tecrübesi

Özel Harekat Bursa mülakat tecrübesi.  20.12.2016 BURSA POMEM 1. Komisyon Sabah 8:00 Alfabetik sıraya göre içeri alındık ilk başta sonradan konferans salonunda yönlendirildik orada görevli memurlar detaylı bir şekilde belgeleri nasıl dolduracağımızı anlattı dosyayı tamamladıktan sonra sırayla görevli memurlara giderek kontrol ettirdik 5 er 10 ar lı gruplar halinde sağlık muayenesine götürülmek için görevli memur eşliğinde sağlık kontrolü için üstümüz çıplak altta şortla kurulun karşına çıktık önce boy kilo endeksi ölçüldü benim mesela 1 kilo eksiğim vardı.

Bir şey demediler ama boydan 1 cm ye bile alternatif yok ön sağlıkta boy kilo endeksi renk körü testi ön dişler vücut yapın da dövme v.s. şeyler kontrol edildikten sonra eğer kurul olumlu görürse isminizi söyleyip spora hazırlan talimatını veriyor.

Spor için hazırlandıktan sonra görevli eşliğinde parkur salonuna gidiyorsun. Sırayla çıkılıyor, ismin söylenince hazırda bekliyorsun, açıkcası 10 kişiden 1’i geçebiliyor desem yeridir ben çok iyi skor yapacakken son slalom da takılıp yere düştüm sürünerek 46 saniye ile geçtim 2 saniye ceza eklenerek 48 le bitirdim tebrik ettiler. Parkura önceden çalışmayan insanları da gördük komando gibi fiziği olup parkuru tamamlayamayan zamanınız varsa parkura hazırlanın. Herkesin hakkında hayırlısı olsun. Bu arada 100 130 kişi arasında geçen sayısı 15 20 kişi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?