Özel Harekat Gaziantep mülakat tecrübesi

Özel Harekat Gaziantep mülakat tecrübesi

Özel Harekat Gaziantep mülakat tecrübesi. Bugün Gaziantep pomem de sağlık ve spor mülakatına girdim, genel olarak prosedür aynı gidip bekliyorsun sıran gelince çağırıyorlar.

Bugün girdiğimiz ön sağlıkta elenen çok olmadı, genelde herkes spora gitti. Size şöyle söyleyelim, spor sandığınız kadar kolay değil, özellikle denge tahtası ve zikzaklar da çok zaman kaybı oluyor, zikzaklarda sırayı şaşırmayın yoksa ceza yiyorsunuz baya (ben 5 saniye ceza yedim). bugün spor salonunda benden önce 75 – 80 kişi girdi.

Bu girenlerden sadece 2 kişi geçti. zaten 53 saniyenin altında yapan çok nadir, bir ben 46 yaptım bide bir arkadaş 47. birde parkurlara dikkatli bakın hiç bir şeyi atlamayın.

Her neyse uzun lafın kısası ben normalde 46 saniye de bitirdim bide 5 saniye cezayla birlikte toplam 51 saniye oldu. komisyondakiler dedi ki; umudunu kaybetme çağırabilirler dedi 51 fena değil dediler. Yukarıda yazdığım gibi önümde 75 – 80 kişi vardı, beni de sayarsanız 2 kişi 50 saniyenin altında yaptı. Ocak 15 i bekliyoruz artık, nasip olur da çağırırlar inşallah.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?