Özel Harekat Hatay mülakat tecrübesi

Özel Harekat Hatay mülakat tecrübesi

Özel Harekat Hatay mülakat tecrübesi.. Hatay  Pomem de mülakata girdim. Mülakat saati saat 13:00 olarak belirlenmişti 13:15 te bizleri gruplar halinde içeri aldılar. Sırası ile evrak işlemleri yapıldı eksikler tamamlandı daha sonra bekleme salonunda evraklar bilgisayara işlenip 20 şer li gruplar ile ön sağlık taramasına girdik.

Tabi ki bu işlemler bir hayli uzun sürdü erken giriyoruz diye sabah çok yemek yemedik size tavsiyem yemeğinizi sağlam yiyin çünkü hemen parkura almıyorlar saat 20:15 civarında anca parkura çıkabildim 350 kişiden benimle beraber sadece 6 kişi yapabildi parkuru.

Maalesef ki sadece iş olsun diye girenler var. Galiba hangi göreve talip olduğunu bilmeden başvurmuş çoğu kişi durum gerçekten içler acısı oradaki bir polis memurunun dediği laf halen kulaklarımda “daha imza atmasını bilmeyen adam özel harekata başvurmuş, sizden hiç bir şey olmaz”.

Arkadaşlar insan kendi potansiyelini bilir yapıp yapamayacağı bellidir kendinizden emin değilseniz boşuna gidip kendinizi rezil duruma düşürmeyin. Bütün samimiyetim ile söylüyorum adım atmaktan aciz adam bile başvurmuş. Girecek olan arkadaşlar 50 sn süre var önünüzde 50 saniye ile kimse ölmez gerçekten istiyorsanız gerekirse kendinizi yırtın 50 sn içinde yapın barfiks çekemeyen barda yürüyemeyen hiç girmesin bir tane çekerim oraya kadar hızlı gelsem gibi hesaplar yapıp kendinizi kandırmayın herkese başarılar.

Rabbim gönlünüze göre versin inşallah saygılar. İsterseniz paylaşabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?