Özel Harekat mülakatına giremeyenler için dilekçe örneği

Özel Harekat mülakatına giremeyenler için dilekçe örneği

Özel Harekat mülakatına giremeyenler için dilekçe örneği. Polis özel harekat alımına başvurarak fiziki yeterlilik sınavına giremeyen adaylara yönelik olarak Polis Akademisi Başkanlığından bir duyuru yayımlandı.

Polis Akademisi tarafından yapılan açıklamaya göre, “19.Dönem POMEM Özel Harekat Giriş Sınavı (Ön Sağlık Kontrolü ve Fiziki Yeterlilik Sınavı) tarihinde mazereti nedeniyle değişiklik talebinde bulunan adaylar dilekçelerini sınava girecekleri Başvuru ve Sınav Merkezine göndereceklerdir.” ifadelerine yer verilmiştir.

Peki dilekçe Nereye Gönderilecek?

Bu duyuru sonrasında sınava giremeyen adaylar, dilekçeyi nereden temin edeceklerini ve dilekçeyi nereye yollayacaklarını araştırmaya başladılar bile.

Sınava geçerli bir mazereti nedeni ile katılamayan adaylar, dilekçelerini online ortamda yazarak mülakata girecekleri komisyona göndermeleri gerekmektedir.

Dilekçe Örneği ve Gönderileceği Yer

Sizler için hazırladığımız dilekçe örneği ekte yer almaktadır. Sizde dilekçeyi kendi bilgileriniz ile doldurarak mülakata gireceğiniz merkeze fax yolu ile gönderebilir, veya elden teslim edebilirsiniz.

Dilekçe örneğini indirmek için TIKLAYINIZ

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?