Özel Harekat Niğde mülakat tecrübesi

Özel Harekat Niğde mülakat tecrübesi

Özel Harekat Niğde mülakat tecrübesi. Şimdi biz girdik önce dışarıda bekliyordun isim okuyor sana gidiyordun kimliğini kontrol ediyor. Sonra sıra numaranı söylüyor aklında tut diyor köşede bekliyorsun sonra 2 tane polis seni sınıfa götürüyor belgeleri içine koyman için sana zarf ve dosya veriyor.

Özel Harekat Niğde mülakat tecrübesi

Sonra tek tek eksik doldurduğun yerleri doldurtuyor söylüyor şöyle yazacaksın diye. Sonra zarfın içine fotoğrafları koyuyorsun AYM’den para yatırdıysan o küçük kağıdı da zarfa koyuyorsun fotoğrafla birlikte. Sonra dosyayı açıyorsun sana tek tek söylüyor sıralama şeklini ayarlıyorsun bir sınıfa daha gidiyorsun polis ve amir var oturuyorsun sıra sıra dosyaları veriyorsun evrak kontrolü yapıyorlar diplomanın aslını veriyorlar kimliğinle Sonra adam isim okuyor dosyalarını adam alıyor minibüse biniyorsun sağlık kontrolü için altını uzun giyersen diz kapağı üstüne kadar çekiyorsun yoksa baksır ile bekliyorsun tek tek isim okuyorlar sağlığa giriyorsun boy var kilo tartıyorlar sana fiş veriyor boy ve kilo fişi arkasına isim soy isim imza atıyorsun sıra sıra renk körü testi jilet izi vede göz için bir şeyler okutuyorlar.
Sonra soyunduğun yerden elbiseleri alıp diğer odaya gidip spor kıyafetini giyiyorsun isim oluyor sıra sıra tribüne götürüyor tek tek geçiyorsun kimliğini amirlere verip kamera karşısına geçip isim soy ismi söylüyorsun söyledikten Sonra meslek söyleyip mülakata geçiyorsun. Otogarla polis meslek yüksek okulu arası 10 dk mesafede ve orada kalmak isteyen arkadaşlar polis meslek yüksek okulunun karşısı polis evi orasında yakın ama bazen yer olmuyor
Polisler çok iyi herkesin geçmesi için uğraşıyor hepsi şeker gibi adam heyecan yapmayın geçersiniz arkadaşlar parkur kolay ama sloloma dikkat edin zaman kaybı orada oluyor ben engellerde düştüm diz kapağım zedelendi bas bas dedi amirler kalktım düşmesem yapardım düşmem saniye kaybına neden oldu 53 saniyede bitirdim .
Sınava girecek arkadaşa başarılar Niğde mülakat tecrübesi paylaşırsan sevinirim admin arkadaşlar bilgilensin teşekkür ediyorum iyi günler.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?