Özel Harekat Samsun mülakat tecrübesi

Özel Harekat Samsun mülakat tecrübesi

Özel Harekat Samsun mülakat tecrübesi.  Samsun 19 mayıs pmyo 22.12.2016 tarihinde mülakata gittim üst araması yapılarak içeri alındık sonra isim isim çağrıldık evrak işleri için sıraya girdik.

29. Sıradaydım saat 8 buçuk ta alımlar başladı evrak işlerini ordaki memur abi ve ablalar sayesinde güzel bir şekilde zorlanmadan yaptık sonra evrak işleri ve kayıtlar bittikten sonra fiziki mülakat için başka bir bölüme geçtik grup halinde üstümüzü değiştirdik soyunma odalarında ayakkabıları felan çıkardık çıplak ayak şort ve üstümüze hiç bir şey olmayacak şekilde gurup gurup boy kilo vücut kontrolüne girdik.

Boy kilo endeksinde elenen çok oldu onda acıma yok dövme falan eleme oldu kesinlikle yasak sakal kesinlikle yasak renk körleri de direk elendi vücut parmaklar çizikler el titremesi hepsine bakıyorlar bu süre zarfında elemeler oldu kıyımdı resmen akabinde bunları geçtik spor mülakatına hak kazanmış olduk hava gerçekten çok soğuk arkadaşlar ayaklarınız kilitleniyor soğuktan sırayla herkes parkuru yaptı salonda 43 – 46 arası yapıyordum orada ambianstan mıdır soğuktan mıdır bilemiyorum 50 yaptım bir puanda ceza yedim geçmiş olsun falan dediler alkış falan vurdular öyle işte elendin falan bir şey diyen olmadı güzeldi kesinlikle Kabadayılık falan ağır abi ayakları yapmayın bozar atarlar çok ilgiliydi herkes güler yüzlü davrandılar güzel bir deneyim oldu hakkımızda hayırlısı olsun olmasa da vatan sağ olsun.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?