Özel Harekat Samsun mülakat tecrübesi

Özel Harekat Samsun mülakat tecrübesi

Özel Harekat Samsun Mülakat tecrübesi.. Ayın 19 unda Samsun pmyo 1.komisyonda sabah 8 de girdim. sabah 7.30 da kapıdaydık, yaklaşık saat 9:30 a kadar bekledik ve bu süre zarfında spor kıyafetleriyle olduğumuz için tabiri caiz se buz kesildi heryerimiz, saat 9:30 gibi isimler okunarak 10arlı gruplar halinde içeri alındık, dosya evrak vs.

Kontrollerin ardından ön sağlık komisyonuna gittik, burda sadece şort ile beklediğimiz için soğuktan yediğimiz darbe iki katına çıktı, her neyse boy kilo kısmında nerdeyse içerdekilerin yarısı elendi diyebilirim, özellikle göz doktoru çok zorluyor, renk körlüğü testini uzun yaptığı için sonlara doğru şaşırabiliyosunuz, dişlerinize detaylı bakılıyor ellere kollara sırtınıza felan iyice inceledikten sonra uygun olanların dosyası imzalanıyor ve gruplar halinde bir polis abi eşliğinde spor salonuna geçiyosunuz, üstünüzü giyerek, orada sabah 7:30 dan beri soğuk yediğimiz için emniyet müdürü biraz ısınmamıza müsade etti ama çok uzun süre soğuk yediğimiz için ısınma hareketlerimiz fayda etmedi, ben sadece ilk giren arkadaşın parkuru geçtiğini gördüm, o da 51.71 ile. Baştaki paralel barı küçümsemeyin o alet bütün gücünüzü tüketiyor ve kollarınız zangırdıyor, nice sporcu adamlar gördüm 54-55 saniye ile elenen, yani önceden gittiğiniz salon parkurlarına güvenmeyin, adamlar diyo 44 yapıyorum 41 yapıyorum felan ama gerçek parkurda 52 den aşağısını görmedim.

Kendi parkurumu anlatayım, çık komutu ile paralel bara çıktım başla komutu ile başladım ama fotosel algılamadığı için paralel barı bir daha yapmak zorunda kaldım bir daha yaptım sonuna doğru bir kez düşüp tekrar asıldım çünkü kollardaki gücü acayip şekilde tüketiyor, sıçrama tahtasını da geçtikten sonra lastik kısmına geldim fakat anlayamadığım bişey oldu bir an kafam durdu duraksadım aklım başka yere gitti hocanın devam etsene evladım demesiyle devam ettim ama gerçekten yine aklım orda değildi son lastikten geçerken takılıp düştüm ve yine durdum devam edemedim ayağımda burkulmuş ağrıyordu, devam edemediğim için doğal olarak elendim.

Neden böyle yaptığımı bilmiyorum mantıklı bir açıklamasınıda bulamadım. Girecek olan arkadaşlara başarılar diliyorum inşallah yaparlar, ama şu parkuru asla gözünüzde küçümsemeyin çünkü gerçekten geçilecek gibi değil, ve tahminimce bu parkur ile 10.000 kişi zor toplanacak.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?