Özel Harekat Şükrü Balcı mülakat tecrübesi

Özel Harekat Şükrü Balcı mülakat tecrübesi

Özel Harekat Şükrü Balcı mülakat tecrübesi. İstanbul florya bilgilendirme. Arkadaşlar dövme ben ve yara izlerine çok dikkat ediyorlar 0.3 santim boydan elenen oldu 200 gr kilodan elenen oldu fiziki görünümüzünün kusursuz olması gerekiyor.

Kamburluğu filan olan dik durmaya çalışsın pasif duranlara muamele oluyor tabiki lakin haksızlık yok herşey kayıt altında fotoselle yapılıyor yüzünde iz ben veya doğum lekesi gibi lezyonlar olanların işi çok zor mülakat hakemi parkura çıkınca bağırıp çağırıyor arada bir ona bağlı olarak heyecanlanıp düşen eden çok oldu 48 in altını ben görmedim yapan paralel bar esnek dikkat edin yerdeki demirlere ayaklarınız gelmesin bitişte kendinizi yere atmayın fotosel okumaya biliyor sıkıntı çıkar bitişte bağırmayın yasak son olarak sakinliğinizi koruyun rahat 44 – 45 yapacak arkadaşlar  heyecandan ceza üstüne ceza alarak 55 lere fırladılar herkesin hakkında hayırlısı olsun Allah yardımcınız olsun..

NOT: Ben kazanamam zaten deyip gitmemezlik yapmayın en azından bu vatanın evlatları olarak biz buradayız mesajını verin dosta düşmana ve eğer maaş düşüncesiyle gidiyorsanız veya aklınızda vatanın bekasından farklı bir düşünce varsa lütfen bu işi Allah vatan için yapacak insanların önüne geçmeyelim herkese başarılar.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?