Seren Şirince kimdir?

Seren Şirince kimdir?

Seren Şirince kimdir? Seren Şirince 1 Ocak 1991 yılında İzmir’de dünyaya gelmiş güzel bir oyuncudur. Boyu 1,55’tir. Tiyatroya çok küçük yaşlarda; İzmir’de Han Tiyatrosunda Rüçhan Gürel’in eğitimleri ile başlamış ve daha sonra üniversite eğitimi devam ederken gelen teklif neticesinde 2012 yılında Araf Zamanı ve 2013 yılında Aşk Emek İster adındaki dizilerde rol almıştır.

Seren Şirince kimdir?

2014 yılında Tiyatro kariyerine Talimhane Tiyatrosunda Göl Kıyısı oyununda başarılı bir oyuncu olarak başlamıştır. Eti Benim O reklamında sevgililer günü temasında rol almıştır.

2015 yılında ise, yaz dizisi olarak başlayan İlişki Durumu: Karışık adlı dizide Ayşegül karakterini hayat vermiştir. Rol aldığı dizi 27 nisan tarihinde final kararı almıştır. Final kararı alan İlişki Durumu: Karışık dizisinin devamı niteliğinde olan İlişki Durumu: Evli adlı dizide tekrar Ayşegül karakterini canlandırarak ekranlara geri dönmüştür.

Şimdilerde ise Atv yayınlanan “seven ne yapmaz” adlı dizide oynamaktadır. Ancak dizi 11. bölüm itibari ile final yapmıştır.

Seren Şirince instagram hesabı: instagram.com/serensirin

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?