Sevgilisi olmayanlara öneriler

Sevgilisi olmayanlara öneriler

Sevgilisi olmayanlara öneriler… Bu makalemizin ana teması sosyal hayatımızı daha da güzelleştirmek ve özellikle de sevgilisi olmayanlar için işe yarar öneriler sunmaktır.

Sevgilisi olmayanlara öneriler

Öncelikli olarak yüzünüzdeki o asık ifadeyi değiştirmek ile başlayınız. Akşam dışarı çıkmak istemiyor olabilirsiniz. Bu size çok sıkıcı gelebilir. O zaman evde bekarlar partisi düzenleyebilirsiniz. Sizin gibi yalnız olan en samimi arkadaşlarınızı toplayıp bu eğlenceye eşlik edebilirsiniz.

Herkes gelirken yiyecek ve içecek bir şey getirirse, uzun soluklu bir hazırlık ihtiyacınız da olmayacak. Bu özel günü keyifli bir toplantıya bile çevirebilirsiniz.

Sevgililer günü olayını bu kadar kafanıza takmanıza gerek yok. Bu olayı çok büyütmeye de gerek yok. Hayatınızda hiç sevgiliniz olmamış gibi davranabilirsiniz.

Üniversite sınavında da siz kazanamayanlardan biri olsaydınız, bu dünyanın sonu olmazdı öyle değil mi? Ama sizin kazanamamış olmanız, üniversitenin varlığına kızgın olmanızı asla gerektirmiyor. Bu durumu aynı mantık içinde düşünebilirsiniz.

Sizin şu anda hayatınızda birisi olmaması, yarın olmayacağı anlamına kesinlikle gelmemektedir. Sakin ve sabırlı olun. O günü de diğer günlerden biri gibi sevdiğiniz aktiviteler ile geçirin. Olaya fazla anlam yüklemek beklentinizi arttırır.

Hem bayanlar hem erkekler için söylüyoruz; en çok neyi yapmayı seviyorsanız onlar ile ilgilenebilirsiniz. Sevgiliniz ve hayatınızda biri yok diye hayata kesinlikle küsüp negatif bir hayat yaşamayınız.

Özellikle bayanlar alışverişi çok severler. Mutsuz bir anınızda hemen alışveriş çıkabilir, daha önce gitmediğiniz alışveriş merkezlerine gidebilir farklı farklı ürünler ile karşılaşabilirsiniz.

Her zaman hayata ve çevrenizdekilere karşı pozitif bir yaklaşım sergileyiniz emin olun bu size daha çok iyi gelecektir. Uluslararası bir araştırmaya göre sürekli hayata pozitif bakan kişiler için daha uzun ömürlü olduğunu bulgusu saptamıştır. Özellikle de her şeyi kafaya takmayan kişilerin yaşamları daha kaliteli ve uzun ömürlü olduğu belirtilmektedir.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?