Şeyma Subaşı kimdir?

Şeyma Subaşı kimdir?

Şeyma Subaşı kimdir? Şeyma Subaşı, güzelliği ile baş döndüren manken ve Moda tasarımcısıdır. 1990 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Şeyma Subaşı, bir anda yıldızı parlayan Mankenler arasında yer almaktadır. Zaten,  Acun Ilıcalı ile yaşamış olduğu aşk ile gündeme gelen Şeyma Subaşı, sonrasında çok çeşitli işler yaparak, kendini kanıtlamayı başarmıştır.

İstanbul Aydın Üniversitesinden mezun olmuştur. “Var mısın? Yok musun?” yarışmasına katılarak, 69 Bin TL  gibi bir rakamla yarışmadan ayrılmıştır. O dönemlerde Acun Ilıcalı, bazı programlarda kendisine iş vermiştir.  Sonrasında Moda alanına daha çok eğilerek, bu alanda gerçekten de başarılı işler çıkarmıştır.

Yok Böyle Dans  adlı yarışma da, Acun Ilıcalı Moda Tasarımcısı olarak görev vermiştir. Yarışmacıların da Üstlerini hazırlayarak, burada daha fazla kendini göstermeyi başarmıştır.  Geçtiğimiz zamanlarda en çok konuşulan Model olmayı da başarmıştır. Bu sayede zaten Acun Ilıcalı ile adları daha çok anılmıştır.

Magazin gündeminden düşmediler. Şeyma Subaşı’nın bir de kızı vardır. Hatta, şimdilerde ortalarda gözükmemesinin nedeninin Kızı ile ilgilendiği yönünde olduğu haberleri gelmektedir. Moda tasarımcısı olarak, yeni sezonda Acun Medya tarafından yapılacak bazı Yarışmalar yada Moda Programlarında sahne alması da beklenmektedir.

Aynı zamanda Aktif olarak Mankenlik yaşantısına devam etmektedir. Şeyma Subaşı, Sarı saçları ve güzel fiziği ile dikkat çekerken, Hayranları kendisinden bir Dizi ya da Film projesi de beklemektedir.

Şeyma Subaşı Biyografisi

Adı Soyadı: Şeyma Subaşı
Doğum Tarihi: 2 Temmuz 1990
Nereli: İstanbul
Burcu: Yengeç
Kilosu: 50
Boyu: 1.74
Göz Rengi: Kahverengi
Saç Rengi: Sarı
Eğitim Durumu: İstanbul Aydın Üniversitesi
Sevgilisi: Acun Ilıcalı
Evli mi: Hayır
Eşi: Yok
Instagram Hesabı: https://www.instagram.com/seymasubasiofficial
Twitter Hesabı: 
Facebook Hesabı:

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?