Bu sezonun trendi: Midi etekler

Bu sezonun trendi: Midi etekler

Bu sezonun trendi: Midi etekler… Çok zaman değil, yaklaşık olarak 10 sene önce hayatımızdaydı bu midi etekler… Tabi formu daha farklıydı, genelde düşük bel kesim olarak bilinirdi. Bu defa şekil değiştirerek hayatımıza dahil oluyor. Yüksek bel kesim olup, diz altında bitiyorlar. Hatta bazı modellerde bileğe kadar uzanmaktadır.

Her vücut tipine göre dikilmiş midi etek mevcuttur. Önemli olan ise vücut tipinize uygun olanı seçmektir. Eğer ki bel kısmınız ince basenleriniz fazla ise kabarık olan modelleri tercih etmenizde yarar vardır. Fakat göbeği olanlar seçim yaparken dikkatli olmak zorundadır. Tercih edilen kabarık midi etek ile olduğunuzdan daha kilolu görünebilirsiniz. Basenlerine güvenenler daha çok seçimlerini vücudu saran midi eteklerden yana kullanmalılar.

Aksesuar seçiminde minimal olanları tercih etmek daha doğru bir tercihtir. Midi etek giyildiğinde boyu kısa göstereceğinden dolayı topuklu ayakkabı ile kombin bir şekilde tercih edilmelidir. Eğer uzun boyluysanız düz bir ayakkabıyla bile tamamlanabilir.

Aşağıdan midi etek modellerine göz atabilirsiniz…

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?