Sinem Kobal kimdir?

Sinem Kobal kimdir?

Sinem Kobal kimdir? 14 Ağustos 1987 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiş olan Sinem Kobal, Rize Çamlıhemşinli bir ailenin kızıdır.

Ünlü oyuncunun babası inşaat mühendisi ve annesi de ev hanımıdır. Ayrıca Kerem adında da bir kardeşi bulunmaktadır. Selena dizisinde kardeşi Kerem ile beraber rol almıştır. İlk ve orta öğrenimini İstanbul’da tamamlamış olan Sinem Kobal, lisans eğitimini de İstanbul içerisinde bulunan Beykent Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesinin Sahne ve Gösteri Sanatları Bölümünde tamamlamıştır.

sinem-kobal-kimdir

Daha sonra da Hürrem Sultan dizisi ile rol almaya başlayan ve Ayşe karakteri ile tanınan Sinem Kobal, çok farklı projelerde ismini duyurdu ve ünlü bir televizyon oyuncusu haline geldi.

Başarılı tv oyuncusu, yakın bir zamanda ise Kenan İmirzalıoğlu ile evlenerek dünya evine girmiştir. 14 Mayıs 2016 tarihinde Ayvalık’taki Cunda adasında özel bir tören ile evlenen ünlü oyuncunun düğününe, çok sayıda ünlü isim de katılmıştı. Sinem Kobal, televizyon dizilerinin yanı sıra, bir çok farklı reklam filmlerinde de rol aldı ve bu yol ile de ismini duyurmayı başardı.

Sinem kobal kimdir? Kısaca biyografisi;

Adı Soyadı: Sinem Kobal
Doğum Tarihi: 14 Ağustos 1987
Nereli: İstanbul, Türkiye
Burcu: Aslan
Kilosu: 61
Boyu: 1,67
Göz Rengi: Kahverengi
Saç Rengi: Kumral
Eğitim Durumu: Beyken Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Sahne ve Gösteri Sanatları
Sevgilisi: Yok
Evlimi: Evet
Eşi: Kenan İmirzalıoğlu
instagram Hesabı:https://www.instagram.com/sinemkobal
Twitter Hesabı: https://twitter.com/snmkobalresmi
Facebook Hesabı:https://www.facebook.com/Sinem.Kobal

Sosyal Medyada Paylaşın:
Önceki Yazı
Sonraki Yazı

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?