Tayyip Erdoğan resmen sildi

Tayyip Erdoğan resmen sildi

Tayyip Erdoğan Necati Şaşmaz’ı resmen sildi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan ile beraber 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı münasebeti ile bir resepsiyon verdiler.

Sanat siyaset ve iş dünyası oradaydı

Cumhurbaşkanlığı Sarayında gerçekleşen bu resepsiyona; siyaset, sanat ve iş dünyasından kamuoyu tarafından bilinen pek çok kişinin yanı sıra şehit yakınları ile gazi ve gazi yakınlarından oluşan kalabalık bir davetli grubu katıldığı gözlemlendi. Geceye katılanlar ile özel olarak ilgilenen Erdoğan çifti, bol bol hatıra fotoğrafı da çektirdi.

Necati Şaşmaz es geçildi

 

Buraya kadar her şey normaldi… Fakat resepsiyonda dikkat çeken bir detay gözlerden kaçmamış durumda. Daha önce Erdoğan tarafından bütün organizasyonlara davet edilen oyuncu Necati Şaşmaz, yani namı diğer Polat Alemdar bu kez es geçildi ve resepsiyona davet edilmedi.

Savcılık soruşturma başlattı

Son dönemlerde sahibi olmuş olduğu Pana Film’in “Kurtlar Vadisi Darbe” ismini 15 Temmuz darbe girişiminden 2 ay önce alması ve tescillemesi “Nereden haber aldılar?” sorusunu akıllara getirmiş durumda. Bunun yanında bir takım diyalogların ve Erdoğan’ın isminin yazılı olduğu mezar taşı sahneleri ile gündeme gelen dizi hakkında savcılık soruşturma başlatmıştı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?