Tubidy nedir?

Tubidy nedir?

Tubidy nedir? Son zamanlarda adı çok fazla bir şekilde duyulan ve çok dikkat çeken bir müzik dinleme uygulaması olarak ön plana çıkıyor. Bu yazımızda ise Tubidy nedir? tubidy uygulamasını hiç bilmeyenler için anlatmaya çalışacağız. Siz de Tubidy uygulamasını yazımızın son kısımlarına doğru giderek nasıl kullanıldığını okuyarak uygulayabilirsiniz.

Tubidy Nedir? 

Tubidy, iOS için müzik dinleme uygulaması olarak bilinmektedir. Yani kısaca Tubidy ücretsiz, kolay ve bir o kadar da basit bir müzik oynatıcı yazılımdır.

Son zamanlarda müzik dinleme uygulamalarının sayısının oldukça çok arttığını görmekteyiz. Hem yerli hem de yabancı müzikler olmak üzere,  ruh haline göre çok çeşitli listelerin yer aldığı pek çok uygulama mevcuttur. Bunların arasında bazı uygulamalar diğerlerine göre ön plana çıkmaktadır. Öne çıkmak için uygulamaların sahip olduğu nitelikler değişmektedir. Bazı uygulamalar ücretsiz olduğu için bazıları da ücretsiz deneme sürelerini fazla uzattığı için kullanıcılar bu tip uygulamalara daha fazla yönelmektedir.

Tubidy Nasıl Kullanılır?

Bu uygulamanın farklı oluşu ise elbette ücretsiz olması ve çok basit bir arayüze sahip olması ile kullanıcıya çok sayıda yerli ve yabancı şarkı sunması olarak dikkat çekiyor. Bu uygulama içinde istediğiniz şarkıya kolay bir arama sonucunda ulaşabilmeniz mümkündür. Listeleri arkadaşlarınız ile paylaşabilme imkanı da bulunuyor.

Uygulama içinde remix düzenlemeler de mevcuttur. Kullanıcıların paylaştığı listelere kolayca erişebilme imkanınız vardır.

Tubidy iOS uygulamasını hemen kullanmaya başlamak için öncelikle uygulamayı indiriniz daha sonra aşağıdaki ayarlamaları yapın;

1 – Uygulamayı indirdikten sonra hemen açınız. Bir hesap oluşturduktan hemen sonra giriş yapınız.

2 – Şimdi ise açılan sayfada alt kısımda soldan sağa sıralanmış olan Arama butonu başta olmak üzere Favorileri kısmı, Şu an Çalan Parça, Listeler ve Şarkılarım bağlantılarını görüyor olacaksınız.

4 – Şarkıyı dinlerken favorilerinize de ekleyebilirsiniz.

5 – Listeyi aşağıda sağda yer alan butona dokunarak karışık da çalabilirsiniz.

Bu uygulama kullanımı çok kolay bir uygulamadır. Hem iPhone hem de iPad cihazlarınızda kullanabilme imkanınız vardır. Tıpkı farklı diper müzik dinleme uygulamaları gibi bu da cihazlar arasında eşitlenebilme imkanı sunuyor. Yani hesabınıza cihazdan giriş yaptığınız zaman favori parçanız, şarkılarınız ve listeleriniz aynı şekilde görebilirsiniz.

Bu ücretsiz bir İOS uygulaması olduğundan dolayı diğer müzik dinleme uygulamalarına göre daha çok öne çıkıyor. Top 100 listelerine de göz atmayı unutmayınız.

Sosyal Medyada Paylaşın:
Önceki Yazı
Sonraki Yazı

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?