Yazarkafe platin üyelik nedir?

Yazarkafe platin üyelik nedir?

Yazarkafe platin üyelik nedir? İnternet aleminin en iyi işletim projesinden birisi olarak bilinen Hürriyet sitesinin Bumerang girişimi son zamanlarda fazlası ile ilgi gören bir kademeye gelmiş durumdadır. Bu zamana kadar büyük bir ilgi gören bu site şimdilerde kat ve kat büyümüş ve bir çok kullanıcısını gerek maddi açıdan gerekse manevi açıdan yeterince desteklemiş ve desteklemeye devam etmektedir.

Aslına bakarsanız daha öncede hazarmedya.com sitesi olarak bir üyelik başvurusu istedik ancak bize sürekli altın üyelik vermektedir. Bunun sebebini öğrenmek için sürekli mail atıyoruz anca bir geri dönüş yapılmadı.

Bumerang yani Yazarkafe.com üzerindeki üyeliğiniz Platin olacak olanlardan bahsedelim hazar medya olarak ne gibi ayrıcalıkları var veya sizlere ne gibi destek sağlayabilecekler? Bir çok konuyu kısaca açıklamak istiyoruz zira bu tür konular gerçekten yeterince önemli ve işinize yarayacak konular olduğuna dair düşüncelerimiz var.

Bumerang yani www.yazarkafe.com aylık ortalama olarak 600.000 tekil kişinin ziyaret ettiği ve bu doğrultuda katlanarak günümüze kadar gelmiş olan bir sosyal imleme sitesi olan bir servistir. Yazılarınızı özellikle de imleme sitesi olarak kullanabileceğiniz Bumerang kullanımının avantajlarından sadece biri olan sitenize Ziyaret kazanımı bir çok kez sizlere olumlu olarak dönüş sağlayabilecek bir unsur olarak karşımıza çıkmaktadır.

Ayrıca bir başka özelliği ise Bumerang üzerindeki üyelerine “advertorial” yani Türkçe anlamı ile Tanıtım yazıları sunmaktadır. Bunlar başlı başına 1-10 tl arası oluşturulmuş tekliflerdir sizler bu teklifleri değerlendirebilir ve ekstra gelir elde edebilme imkanı kazanabilirsiniz.

Hürriyet.com.tr üzerinde sitenizin belirli sayfalarda gösterimini sağlayabilme gibi imkanlarda söz konusudur. Bunlar ise sizin yazdıklarınızın Google tarafından gelen Tıklanma ve gösterimine göre değişmektedir. Çok çalışarak ve güncel konularak girerek sitemizi Hürriyet.com.tr üzerinde göstermek Türkiye’nin en çok ziyaret edilen haber sitesinde yerini almak her koşulda sizlere olumlu yönde geri dönüşümler sağlayacaktır.

Bumerang Platin Üyelik Nasıl Yapılır

Bumerang Üyelik sistemleri arasında bulunan Platin üyelik yukarıda saydığımız hemen hemen her şeyi etkin kullanabilen üyelik sistemi olarak bilinir.

Sistem kendi belirlediği üyelik tipi ile Bronz, Altın ve Platin olmak üzere 3 grupta incelenmektedir. Performansınıza göre üst kademeye çıkabilir ve ya olduğunuz yerde sayabilirsiniz. Ancak aslında bir nevi sizin elinizde olan bir kavramdır bu değişim. Bu nedenle biraz gayret ve düzenli çalışmak fark edilir bir hal almanıza neden olacaktır.

Bumerang Platin Üyelik Nasıl Yapılır sorunuza burada kısaca örnek vermek istedim umuyorum ki bir gün hepimiz bu çevrede kendimizi fark edilir kılabiliriz.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?