Zeynep Çamcı kimdir?

Zeynep Çamcı kimdir?

Zeynep Çamcı kimdir? Zeynep Çamcı 11 Aralık 1986 Muğla Bodrum’da dünyaya gelmiştir. Sinema, dizi oyunculuğu ve tiyatro oyunculuğu yapan Zeynep Çamcı İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü mezunudur.

zeynep-camci-kimdir

Zeynep Çamcı kimdir? Zeynep Çamcı 29 yaşında ve yay burcudur. Öncelik ile Recep İvedik 2 filminde bir kafede çalışan kız rolü ile ekran karşısına çıkmıştır. Daha sonra ise Recep İvedik 3 filmi ile tam anlamı ile tanınmıştır. İkinci sezonunda katılmış olduğu Leyla ile Mecnun dizisinde de oyunculuğu ile oldukça beğeni toplayan Zeynep Çamcı; aynı sezonda diziden ayrılmıştır.

zeynep-camci-kimdir

Düşük reyting nedeni ile kaldırılmış olan Emir’in Yolu dizisinden sonra TRT 1 transfer olan Zeynep Çamcı Beni Böyle Sev dizisinde başrolü Alper Saldıran ile paylaşarak bu dizide yer almıştır. Son olarak oynamış olduğu Meryem filmiyle 50.Uluslararası Antalya Altın Portakal Film Festivalinde en iyi kadın oyuncu Ödülü’nü kazanarak oyunculuğunun başarısını bu şekilde ödüllendirmiştir.

Zeynep Çamcı kimdir? Ayrıca 2014 yılında başrolünü canlandırmış olduğu senaryosunu Gupse Özay‘ın yazmış olduğu Deliha filminde Havva rolünü canlandıran Zeynep Çamcı 2015 Eylül ayında ise Star TV’deki başlamış  olan Eğlendirme Dairesi isimli programda yer almıştır. Dizinin erken yayından kaldırılması sonrasında Atv’de yer alan ve Kore uygulaması olan filmde başrol olarak oynamaya başlamıştır.

zeynep-camci-kimdir

Zeynep Çamcı’nın oynamış olduğu filmler; Recep İvedik 2, Güneşin karanlığı, Recep İvedik 3 Meryem, Bedeli hazır ayrıca Eğlendirme Dairesi, Beni böyle sev, Emir’in Yolu Leyla ile Mecnun ve Canımın içi televizyon dizilerinde de rol almıştır.

Şu anda ise Zeynep Çamcı, Atv ekranlarında yayınlanan  Seviyor Sevmiyor adlı dizide oynamaktadır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?